Rixus RXHC20C Fast Charger USB-C To USB-C Cable 1.8m 20W White
Rixus RXHC20C Fast Charger USB-C To USB-C Cable 1.8m 20W White is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Levering & Verzending
Levering & Verzending
word dezelfde werkdag verstuurd, vanaf € 100,00 gratis verzending
Een passend cadeau ?
Het juiste cadeau vinden blijft altijd lastig. Met onze cadeaubon heb je altijd het juiste geschenk.
Bestel hier je kadobon
kadobonnen worden digitaal geleverd, en deze kunnen online en in de winkel worden ingewisseld
PD charger
Output Power: 20W Max
Input: 100-240V~50/60Hz 0.5A
Output: USB-C:5V⎓3A,9V⎓2.22A,12V⎓1.67A
USB C - USB C Cable
Cable Length:180CM
Max 20V3A (PD2.0, 60W)
480Mbps Data Tranfer
| Amount of usb ports | 1x USB-C |
| Charger type | Charger with cable |
| Colors | White |
| Comes with usbcable | USB-C Cable |
| Ean code | 8721258105201 |
| Oem number | RXHC20C |
| Product group | Accessory |
| Quickcharge | true |
| Rrp | 24.95 EUR |
| Voltage | 230.00 V |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 20.00 W |
| Wattage port one | 20.00 W |
Betaling & Veiligheid
Betaal methoden
- Uw betaal informatie word secure opgeslagen.
- Wij slaan geen creditcard gegevens op en tevens hebben wij geen toegang tot deze informatie




