Rixus RXMCTC Power Adapter 96W USB-C White
Rixus RXMCTC Power Adapter 96W USB-C White is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Levering & Verzending
Levering & Verzending
word dezelfde werkdag verstuurd, vanaf € 100,00 gratis verzending
Een passend cadeau ?
Het juiste cadeau vinden blijft altijd lastig. Met onze cadeaubon heb je altijd het juiste geschenk.
Bestel hier je kadobon
kadobonnen worden digitaal geleverd, en deze kunnen online en in de winkel worden ingewisseld
Rixus RXMCTC Power Adapter 96W USB-C White
| Cable length | 180 cm |
| Colors | White |
| Device type | Laptop |
| Ean code | 8721258100343 |
| Output voltage | 20.00 V |
| Output wattage | 96.00 W |
| Product group | Accessory |
| Usb connector b | USB-C |
| Voltage | 18.50 V |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 96.00 W |
Betaling & Veiligheid
Betaal methoden
- Uw betaal informatie word secure opgeslagen.
- Wij slaan geen creditcard gegevens op en tevens hebben wij geen toegang tot deze informatie



