Rixus RXMU35C 3.5mm AUX To USB-C Braided Audio Cable 1.2m Black
Rixus RXMU35C 3.5mm AUX To USB-C Braided Audio Cable 1.2m Black is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Levering & Verzending
Levering & Verzending
word dezelfde werkdag verstuurd, vanaf € 100,00 gratis verzending
Een passend cadeau ?
Het juiste cadeau vinden blijft altijd lastig. Met onze cadeaubon heb je altijd het juiste geschenk.
Bestel hier je kadobon
kadobonnen worden digitaal geleverd, en deze kunnen online en in de winkel worden ingewisseld
Rixus RXMU35C 3.5mm AUX To USB-C
| Cable length | 120 cm |
| Cable type | USB C to 3.5mm Jack (male) |
| Colors | Black |
| Ean code | 8720289310721 |
| Material | Nylon |
| Oem number | RXMU35C |
| Product group | Accessory |
| Rrp | 14.95 EUR |
| Usb connector a | Aux 3.5mm |
| Usb connector b | USB-C |
| Warranty | 2 Years |
Betaling & Veiligheid
Betaal methoden
- Uw betaal informatie word secure opgeslagen.
- Wij slaan geen creditcard gegevens op en tevens hebben wij geen toegang tot deze informatie




