Rixus RXUC29C Braided USB-C To USB-C Cable With LED Display White
Rixus RXUC29C Braided USB-C To USB-C Cable With LED Display White is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Levering & Verzending
Levering & Verzending
word dezelfde werkdag verstuurd, vanaf € 100,00 gratis verzending
Een passend cadeau ?
Het juiste cadeau vinden blijft altijd lastig. Met onze cadeaubon heb je altijd het juiste geschenk.
Bestel hier je kadobon
kadobonnen worden digitaal geleverd, en deze kunnen online en in de winkel worden ingewisseld
Rixus RXUC29C Braided USB-C To USB-C Cable With LED Display White
| Cable length | 100 cm |
| Cable type | USB C to USB C |
| Colors | White |
| Ean code | 8720289311377 |
| Material | Nylon |
| Product group | Accessory |
| Quickcharge | true |
| Usb connector a | USB-C |
| Usb connector b | USB-C |
| Voltage | 20.00 V |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 60.00 W |
Betaling & Veiligheid
Betaal methoden
- Uw betaal informatie word secure opgeslagen.
- Wij slaan geen creditcard gegevens op en tevens hebben wij geen toegang tot deze informatie



