Rixus RXWK02 Universeel Ultra Dun Bluetooth Toetsenbord
Rixus RXWK02 Universeel Ultra Dun Bluetooth Toetsenbord is nabesteld en wordt verzonden zodra het weer op voorraad is.
Kon pick-up beschikbaarheid niet laden
Levering & Verzending
Levering & Verzending
word dezelfde werkdag verstuurd, vanaf € 100,00 gratis verzending
Een passend cadeau ?
Het juiste cadeau vinden blijft altijd lastig. Met onze cadeaubon heb je altijd het juiste geschenk.
Bestel hier je kadobon
kadobonnen worden digitaal geleverd, en deze kunnen online en in de winkel worden ingewisseld
Rixus RXWK02 Universal Ultra-Thin Bluetooth Keyboard
| Battery capacity | 200.00 mAh |
| Battery capacity wh | 0.74 W |
| Battery type | Lithium-ion |
| Bluetooth | true |
| Colors | Black |
| Comes with usbcable | USB-C Cable |
| Ean code | 8720289316624 |
| Keyboard layout | Qwerty |
| Numpad | true |
| Product group | Accessory |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 480 g |
| What s in the box |
Wireless Keyboard *1 Charging Cable *1 Instruction Manual *1 Warranty Card *1 |
Betaling & Veiligheid
Betaal methoden
- Uw betaal informatie word secure opgeslagen.
- Wij slaan geen creditcard gegevens op en tevens hebben wij geen toegang tot deze informatie




